Facebook
zaloguj
koszyk
Facebook
Opis kursu
Umiejętności
Zamów

Pierwsze 200 słów

Język angielski

Kurs Pierwsze 200 słów jest doskonałym sposobem, by zacząć mówić po angielsku. Na starcie nie wymaga znajomości ani jednego słowa w języku angielskim. Jeśli nie miałeś nigdy okazji w ogóle się z tym językiem zetknąć lub chcesz uporządkować swoją wiedzę i przełamać się, by w końcu zacząć mówić – to kurs dla Ciebie.

Począwszy od przedstawiania siebie i innych, poprzez określanie czasu, miejsca, ceny i ilości, po dni tygodnia, miesiące, liczby i kolory – znajdziesz tutaj kompendium wiedzy, która rozwiąże Twój język. Po ukończeniu nauki bez problemu rozpoznasz pytania i przeczenia i będziesz wiedział o kim mowa. Bez problemu ustalisz gdzie, kiedy i z kim, a także oznajmisz, czy ci się to podoba czy nie.

Słuch wystarczy

W życiu rzadko masz czas i możliwość zerknąć do notatek. Więc ich nie rób!

Słuchając nagrań poznasz język w jego naturalnej formie – dźwięków. Gdy usłyszysz brzmienie słów wystarczająco dużo razy, Twoja podświadomość sama dopasuje je do znaczenia. Już na stałe.

Kurs pozwoli Ci rozumieć bez zastanowienia podstawowe, codzienne wypowiedzi.

Road

Po prostu mów

Nikt nie mówi idealnie – to nie jest powód by się nie odzywać.

Każda lekcja dzieli się na nagranie do słuchania, oraz nagranie przygotowane do mówienia. Powtarzaj na głos i słuchaj swojego głosu. Staraj się, aby dźwięk był jak najbardziej podobny. Nie przejmuj się akcentem – nawet rodowici Anglicy mają akcent!

Road

Kto pyta nie błądzi

Czy znasz wszystkie polskie słowa?

Nikt nie zna wszystkich słów w żadnym języku, ale to w niczym nie przeszkadza. Gdy nie wiesz jak coś się nazywa – trzeba o to zapytać.

Ważną częścią tego kursu są wyrażenia opisowe, które pomogą Ci dogadać się nawet wtedy, gdy słówko Ci „ucieknie”.

Road