Facebook
zaloguj
koszyk
Facebook

Fundacja Sky Life, z siedzibą w Szczecinie (70 – 440) przy ul. Kmiecej 27:

 

  1. Gwarantuje prawo do odstąpienia od umowy zakupu dokonanego na stronie Skyhi.pl w terminie 14 dni od momentu jego otrzymania. W przypadku kursu online, jeśli w ciągu 14 dni od dokonania zakupu uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zgłosić to mailowo na adres reklamacje@skyhi.pl wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zakupu, a my w ciągu 14 dni zwrócimy Ci pieniądze. W przypadku kursu na płycie CD, możesz w ciągu 14 dni od otrzymania paczki odesłać na adres naszej fundacji zakupiony towar i zgłosić to mailowo na adres reklamacje@skyhi.pl przesyłając wskazane oświadczenie. Jeśli po otrzymaniu zwróconego towaru będzie on nieuszkodzony, zwrócimy pieniądze w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  2. Udziela rękojmi na wszystkie zakupione na stronie skyhi.pl produkty na okres 24 miesięcy od daty zakupu. W przypadku stwierdzenia wady produktu lub jego niezgodności z opisem zgłoś to na adres reklamacje@skyhi.pl. Dotyczy to wyłącznie wad, które powstały przed zakupem, a nie w trakcie użytkowania. W przypadku kursów online nie trzeba robić nic więcej. W przypadku kursów na płycie CD należy odesłać kompletny zestaw wraz z opakowaniem na adres naszej fundacji. Jeśli wada zakupionego towaru zostanie potwierdzona, zwrócimy pieniądze w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia wniosku.
  3. Udziela 24 miesięcznej gwarancji na zakupione kursy online oraz płyty CD. W przypadku wystąpienia błędów lub fabrycznych uszkodzeń kursu lub jego nośnika zobowiązujemy się wymienić go na nowy lub w przypadku kusu online usunąć istniejącą wadę w ciągu 30 dni od zgłoszenia na adres reklamacje@skyhi.pl.